Holeňák

HOLEŇÁK 2016

HOLEŇÁK 2016

S koncem prázdnin se už potřetí sešli ti, pro které je triatlonová akce "Holeňák" nejen vrcholem sezóny, ale doslova kultovní záležitostí.

Tento závod je pouze pro zvané a kdo je zván, náležitě si této výsady považuje. Kromě ostřílených tri-matadorů (Zbyněk a Bohouš) se na startu objeví i úplní nováčci (Kulič), vycházející hvězdy (Šimon a Filip Michálkovi), mezigenerační štafeta (děda Standa a vnuk Pepa) či narychlo utvořený tým hasičů (Lenka, Tomáš, Hela) a samozřejmě zástup diváků, radilů a odborníků, kteří jsou vždy velkou oporou.

Výtečnou náladu před startem nemohla utnout ani "trasérka" Jarmila, jež se vyznamela úpravou terénu na trase, jež hraničla s narušením krajinného rázu, a kdo ví, jestli nezařídila i navezení štěrku na doposud bezproblémový úsek cesty?!

Úderem páté hodiny je starostou KŘ odstartován závod samotný, v němž na závodníky čeká 400 m plavání, kolo 11 km a běh 5,5 km.

Teprve v tomto třetím ročníku se konečně měnila pořadí na stupních vítězů, kde v mužích sesadil z pomyslného trůnu Filip Michálek Bohouše i Zbyňka a u žen - v nepřítomnosti Martiny Michálkové - vítězky z let předešlých - ovládla tento rok Marie Valdová.

Velký dík patří všem, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu celého závodu - hasiči KŘ, časomíra Jirka Bártů, občerstvení manželé Janečkovi a všichni fanoušci a rodinní příslušníci.

Těšíme se za rok, snad bude voda o něco teplejší...

FOTOGALERIE ZDE

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
vysledky500034422.jpg 479.8 Kb

Nejtěžší a nejdelší triatlon na Kardašořečicku

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
vysledky.jpg 479.8 Kb