Aerobic

AEROBIC TEAM KARDAŠKA

Náš tým se jmenuje AEROBIC TEAM KARDAŠKA a v našem městě působíme již od roku 2005. Náš tým má v letošní sezóně 2019/2020 celkem 41 členů. V závodní skupině soutěží 14 děvčat ve věku od 10ti do 16ti let. V nezávodní kategorii je 27 děvčat od 1. do 8. třídy. Tato skupina trénuje jednu hodinu týdně a účastní se nejrůznějších vystoupení v Kardašově Řečici. Závodní skupina trénuje dvakrát týdně, účastní se nejrůznějších kulturních a společenských akcí v Kardašově Řečici a okolí a hlavně jezdí na nejrůznější soutěže v aerobicu. 
Mezi naše největší úspěchy patří 1. místo ze soutěže v aerobicu z Českých Budějovic se sestavou "Česká republika na LOH v Londýně" v roce 2012. 1. místo ze soutěží v aerobicu z Jindřichova Hradce, Českých Budějovic a Českého Krumlova se sestavou "Koncert Lady Gaga" v roce 2013. 1. místo ze soutěží v Českých Budějovicích a v Českém Krumlově se sestavou "Mr. Bean" v roce 2015. 1. místo ze soutěže v Českém Krumlově se sestavou "Star wars" v roce 2016. 1. místo ze soutěží v Praze a Českých Budějovic se sestavou "Kamera, klapka, točíme!" v roce 2017. 1.místo ze soutěží v Praze, Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Říčanech se sestavou "Halloween" v roce 2018. 1. místo ze soutěží v Kutné Hoře, Praze, Milíně, Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Říčanech u Prahy se sestavou "Charleston" v roce 2019.
V letoším roce se budeme opět účastnit nejrůznějších soutěží a společenských akcí v Kardašově Řečici a okolí, tentokrát se sestavou s názvem SRDCOVÁ KRÁLOVNA. Pro tutu sestavu jsme se inspirovaly pohádkou Alenka v říši divů, zlou srdcovou královnou, která v této pohádce vystupuje a její armádou z karet.


1.MÍSTO v Říčanech u Prahy

V sobotu 11. května jsme se vydaly na další semifinálové kolo soutěže "Mia Festival", které se konalo v Říčanech u Prahy. Tentokrát jsme se soutěže opět zúčastnily se dvěma sestavami. Se skupinovou choreografií Charleston jsme ve veliké konkurenci čtyř týmů vybojovaly úžasné 1. místo. V kategorii dvojic vybojovala Lucka Přibylová s Vikčou Gorskou a jejich sestavou Pavoučice úžasné 2. místo.

1.MÍSTO v Říčanech u Prahy


1. MÍSTO v Českých Budějovicích

Ve středu 8. května jsme se vydaly na další semifinálové kolo soutěže "Mia Festival". Tentokrát se semifinálové kolo konalo v Kulturním domě Vltava v Českých Budějovicích. Ve veliké konkurenci pěti týmů se nám podařilo vybojovat úžasné 1.místo. Navíc se nám zde podařilo získat cenu Absolutní vítěž bloku. Ze všech aerobikových skladeb, které se této soutěže zúčastnily, jsme dosáhly nejvyššího počtu bodů a tím jsme získaly cenu nejvyšší - tedy cenu za Absolutního vítěze bloku. Zároveň jsme si zajistily postup na mezinárodní finále této soutěže, které se bude konat první víkend v červnu v Praze. 

1. MÍSTO  v Českých Budějovicích


1. MÍSTO v Českém Krumlově

V neděli 7. dubna jsme se vydaly na semifinálové kolo soutěže "Mia Festival" do Českého Krumlova, kde jsme tentokrát soutěžily se dvěma sestavami. Se skupinovou sestavou Charleston se nám ve veliké konkurenci podařilo vybojovat úžasné 1. místo. V soutěži dvojic pak Lucka Přibylová s Vikčou Gorskou a jejich sestavou Pavoučice, vybojovaly úžasné 3. místo. Byly to jejich úplně první závody a navíc si holky sestavu vymyslely a nacvičily úplně samy.

1. MÍSTO v Českém Krumlově


1.MÍSTO v Praze

V sobotu 30. března jsme se vydaly na závody "Děti v akci", které se konaly v Praze na Chodově. Vycvičily jsme si úžasné 1.místo.

1.MÍSTO v Praze


1. Místo v Milíně

V sobotu 16. února jsme navštívily město Milín u Příbrami, kde se v tělocvičně místní základní školy konaly závody v aerobicu. Podařilo se nám zde vybojovat 1. místo.

1. Místo v Milíně


2. Místo v Českých Budějovicích

V neděli 27.ledna jsme se vydaly do Českých Budějovic na naše druhé
letošní závody. Podařilo se nám získat 2. místo.

2. Místo v Českých Budějovicích


1. MÍSTO v Kutné Hoře

V neděli 6. ledna jsme se vydaly do Kutné Hory na naše letošní první závody. Poprvé jsme předvedly veřejnosti naši novou sestavu, která má název "Charleston". Poprvé jsme cvičily v nových kostýmech, které nám pořídil Sportovní klub K. Řečice. A také jsme poprvé cvičily v novém složení. V letoším roce k nám totiž do závodní skupiny přišly dvě nové holky. Závod se nám opravdu vydařil a my jsme získaly 1. místo. 

V lednu nás ještě čekají tři vystoupení, na akci pro seniory z K. Řečice, dále budeme vystupovat na Modelářském plese a na konci ledna nás čekají další závody, tentokrát závody s názvem "Česko se hýbe" v Českých Budějovicích.

1. MÍSTO v Kutné Hoře


Finále Mia Festival

V neděli 3.června se v Praze v Paláci Lucerna konalo finále soutěže "Mia Festival". Do finále této soutěže postoupily nejrůznější týmy z celé České republiky. V naší kategorii se sešlo celkem devět týmů a nám se podařilo získat úžasné 5.místo. Těmito závody jsme tak zakončily naši letošní velmi úspěšnou sezónu.

Finále Mia Festival


Chodovské Berušky

V sobotu 27.května jsme se vydaly na soutěž "Chodovské Berušky", která se konala v Praze. Z šesti týmů jsme vybojovaly krásné 4. místo.

Chodovské Berušky


1. místo v Českých Budějovicích

V úterý 8.května jsme se zúčastnily dalšího semifinálového kola "Mia Festivalu", které se tentokrát konalo v Českých Budějovicích v Kultuním domě Vltava. Podařilo se nám opět získat 1. místo a zároveň jsme si zajistily postup na mezinárodní filále této soutěže, které se bude konat první víkend v červnu v Praze v Paláci Lucerna.

1. místo v Českých Budějovicích


1.místo v Českém Krumlově

V neděli 8.dubna jsme navštívily Český Krumlov. Konalo se zde semifinále soutěže "Mia festifal". Podařilo se nám získat úžasné 1.místo.

1.místo v Českém Krumlově


1.místo v Říčanech u Prahy

V sobotu 12. května jsme se vydaly na další semifinálové kolo "Mia festivalu", tentokrát do Říčan u Prahy. Podařilo se nám získat 1.místo a tím jsme si pojistily postup na mezinárodní finále této soutěže, které se bude konat první víkend v červnu v Praze v Paláci Lucerna. 

1.místo v Říčanech u Prahy


Mia Festival v Plzni

V sobotu 21. dubna jsme se vydaly na další semifinálové kolo "Mia Festivalu" do Plzně. Ve veliké konkurenci se nám podařilo získat 4. místo.

Mia Festival v Plzni


1.místo v Praze

V sobotu 7.dubna jsme se vydaly na závody s názvem "Děti v akci" do Prahy. Podařilo se nám získat úžasné 1.místo.

1.místo v Praze


Závody v Jindřichově Hradci


V sobotu 31.března jsme jely na závody do Jindřichova Hradce. Získaly jsme 4. místo.

Závody v Jindřichově Hradci


2.místo v Milíně

V sobotu 17.února jsme se vydaly na závody do Milína. Kvůli zranění jsme opět nemohly cvičit všechny, ale i přes to se nám podařilo získat 2.místo. 

2.místo v Milíně


Modelářský ples a první závody

V sobotu 27. ledna jsme vystupovaly v Kardašově Řečici na Modelářském plese a neděli 28. ledna jsme se zúčastnily prvních letošních závodů v aerobicu. Byla to soutěž s názvem "Česko se hýbe" a proběhla v hale TJ Lokomotiva v Českých Budějovicích. Bohužel jsme kvůli zranění nemohly vystupovat všechny, ale i přes to se nám podařilo získat krásné 3.místo.

Modelářský ples a první závody 


1. MÍSTO v Českých Budějovicích

V pondělí 8. května jsme se vydaly na soutěž "Děti fitness" do Českých Budějovic. V naší kategorii proti sobě bojovalo pět týmů a nám se podařilo vyhrát úžasné 1. místo.
Zároveň jsme si zajistily postup na mezinárodní finále této soutěže, které se bude konat na konci května v Praze.​

1. MÍSTO v Českých Budějovicích


Finále "Mia festifal" v Praze

V neděli 4.června jsme soutěžily na mezinárodním "Mia festivalu" v Paláci Lucerna v Praze. V naší kategorii se sešlo devět týmů a nám se podařilo získat úžasné 5. místo. Těmito závody jsme ukončily letošní velmi úspěšnou sezónu.

Finále "Mia festifal" v Praze


Závody "Děti fitness" Český Krumlov

V neděli 9.dubna jsme vyrazili na závody v aerobicu "Děti fitness" do Českého Krumlova, odkud jsme si přivezli krásné 2. místo. 

Závody "Děti fitness" Český Krumlov


Závody v Jindřichově Hradci

V sobotu 22.dubna jsme se zúčastnili závodů v aerobicu v Jindřichově Hradci, odkud jsme si odvezli krásné 3. místo. 

Závody v Jindřichově Hradci


1. MÍSTO v Praze

V sobotu 1. dubna jsme se vydali na závody v aerobicu "Děti v akci" do Prahy, kde se nám podařilo získat úžasné 1. místo. 

1. MÍSTO v Praze


Závody "Česko se hýbe" České Budějovice

V neděli 29.1. jsme se vydali na naše letošní první závody s novou sestavou "Kamera, klapka, točíme!" do Českých Budějovic. Podařilo se nám získat krásné 2. místo.

Závody "Česko se hýbe" České Budějovice


Závody Jindřichův Hradec

V sobotu 26.3. jsme se zůčastnily závodů v aerobicu v Jindřichově Hradci.
V naší kategori se sešlo 7 týmů a nám se podařilo získat 4. místo. 

Závody Jindřichův Hradec


Závody "Česko se hýbe" v Českých Budějovicích

V sobotu 24.1. 2016 jsme se zúčastnily prvních letošních závodů v aerobicu. Tato soutěž s názvem "Česko se hýbe" se konala ve Sportovní hale Jihočeské univerzity v  Českých Budějovicích.
V naší kategorii se sešlo celkem 7 týmů a nám se podařilo s naší sestavou STAR WARS vyhrát úžasné 3. místo a zároveň jsme postoupily do finále této soutěže do Prahy. 

Závody "Česko se hýbe" v Českých Budějovicích