Aerobic

AEROBIC TEAM KARDAŠKA

Náš tým se jmenuje AEROBIC TEAM KARDAŠKA a v našem městě působíme již od roku 2005. Náš tým má v letošní sezóně 2018/2019 celkem 41 členů. V závodní skupině soutěží 12 děvčat ve věku od 10ti do 15ti let. V nezávodní kategorii je 29 děvčat od 1. do 7. třídy. Tato skupina trénuje jednu hodinu týdně a účastní se nejrůznějších vystoupení v Kardašově Řečici. Závodní skupina trénuje dvakrát týdně, účastní se nejrůznějších kulturních a společenských akcí v Kardašově Řečici a okolí a hlavně jezdí na nejrůznější soutěže v aerobicu. 
Mezi naše největší úspěchy patří 1. místo ze soutěže v aerobicu z Českých Budějovic se sestavou "Česká republika na LOH v Londýně" v roce 2012. 1. místo ze soutěží v aerobicu z Jindřichova Hradce, Českých Budějovic a Českého Krumlova se sestavou "Koncert Lady Gaga" v roce 2013. 1. místo ze soutěží v Českých Budějovicích a v Českém Krumlově se sestavou "Mr. Bean" v roce 2015. 1. místo ze soutěže v Českém Krumlově se sestavou "Star wars" v roce 2016. 1. místo ze soutěží v Praze a Českých Budějovic se sestavou "Kamera, klapka, točíme!" v roce 2017. 1.místo ze soutěží v Praze, Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Říčanech se sestavou "Halloween" v roce 2018.
V letoším roce se budeme opět účastnit nejrůznějších soutěží a společenských akcí v Kardašově Řečici a okolí. Tentokrát budeme vystupovat se sestavou s názvem "Charleston".


Finále Mia Festival

V neděli 3.června se v Praze v Paláci Lucerna konalo finále soutěže "Mia Festival". Do finále této soutěže postoupily nejrůznější týmy z celé České republiky. V naší kategorii se sešlo celkem devět týmů a nám se podařilo získat úžasné 5.místo. Těmito závody jsme tak zakončily naši letošní velmi úspěšnou sezónu.

Finále Mia Festival


Chodovské Berušky

V sobotu 27.května jsme se vydaly na soutěž "Chodovské Berušky", která se konala v Praze. Z šesti týmů jsme vybojovaly krásné 4. místo.

Chodovské Berušky


1. místo v Českých Budějovicích

V úterý 8.května jsme se zúčastnily dalšího semifinálového kola "Mia Festivalu", které se tentokrát konalo v Českých Budějovicích v Kultuním domě Vltava. Podařilo se nám opět získat 1. místo a zároveň jsme si zajistily postup na mezinárodní filále této soutěže, které se bude konat první víkend v červnu v Praze v Paláci Lucerna.

1. místo v Českých Budějovicích


1.místo v Českém Krumlově

V neděli 8.dubna jsme navštívily Český Krumlov. Konalo se zde semifinále soutěže "Mia festifal". Podařilo se nám získat úžasné 1.místo.

1.místo v Českém Krumlově


1.místo v Říčanech u Prahy

V sobotu 12. května jsme se vydaly na další semifinálové kolo "Mia festivalu", tentokrát do Říčan u Prahy. Podařilo se nám získat 1.místo a tím jsme si pojistily postup na mezinárodní finále této soutěže, které se bude konat první víkend v červnu v Praze v Paláci Lucerna. 

1.místo v Říčanech u Prahy


Mia Festival v Plzni

V sobotu 21. dubna jsme se vydaly na další semifinálové kolo "Mia Festivalu" do Plzně. Ve veliké konkurenci se nám podařilo získat 4. místo.

Mia Festival v Plzni


1.místo v Praze

V sobotu 7.dubna jsme se vydaly na závody s názvem "Děti v akci" do Prahy. Podařilo se nám získat úžasné 1.místo.

1.místo v Praze


Závody v Jindřichově Hradci


V sobotu 31.března jsme jely na závody do Jindřichova Hradce. Získaly jsme 4. místo.

Závody v Jindřichově Hradci


2.místo v Milíně

V sobotu 17.února jsme se vydaly na závody do Milína. Kvůli zranění jsme opět nemohly cvičit všechny, ale i přes to se nám podařilo získat 2.místo. 

2.místo v Milíně


Modelářský ples a první závody

V sobotu 27. ledna jsme vystupovaly v Kardašově Řečici na Modelářském plese a neděli 28. ledna jsme se zúčastnily prvních letošních závodů v aerobicu. Byla to soutěž s názvem "Česko se hýbe" a proběhla v hale TJ Lokomotiva v Českých Budějovicích. Bohužel jsme kvůli zranění nemohly vystupovat všechny, ale i přes to se nám podařilo získat krásné 3.místo.

Modelářský ples a první závody 


1. MÍSTO v Českých Budějovicích

V pondělí 8. května jsme se vydaly na soutěž "Děti fitness" do Českých Budějovic. V naší kategorii proti sobě bojovalo pět týmů a nám se podařilo vyhrát úžasné 1. místo.
Zároveň jsme si zajistily postup na mezinárodní finále této soutěže, které se bude konat na konci května v Praze.​

1. MÍSTO v Českých Budějovicích


Finále "Mia festifal" v Praze

V neděli 4.června jsme soutěžily na mezinárodním "Mia festivalu" v Paláci Lucerna v Praze. V naší kategorii se sešlo devět týmů a nám se podařilo získat úžasné 5. místo. Těmito závody jsme ukončily letošní velmi úspěšnou sezónu.

Finále "Mia festifal" v Praze


Závody "Děti fitness" Český Krumlov

V neděli 9.dubna jsme vyrazili na závody v aerobicu "Děti fitness" do Českého Krumlova, odkud jsme si přivezli krásné 2. místo. 

Závody "Děti fitness" Český Krumlov


Závody v Jindřichově Hradci

V sobotu 22.dubna jsme se zúčastnili závodů v aerobicu v Jindřichově Hradci, odkud jsme si odvezli krásné 3. místo. 

Závody v Jindřichově Hradci


1. MÍSTO v Praze

V sobotu 1. dubna jsme se vydali na závody v aerobicu "Děti v akci" do Prahy, kde se nám podařilo získat úžasné 1. místo. 

1. MÍSTO v Praze


Závody "Česko se hýbe" České Budějovice

V neděli 29.1. jsme se vydali na naše letošní první závody s novou sestavou "Kamera, klapka, točíme!" do Českých Budějovic. Podařilo se nám získat krásné 2. místo.

Závody "Česko se hýbe" České Budějovice


Závody Jindřichův Hradec

V sobotu 26.3. jsme se zůčastnily závodů v aerobicu v Jindřichově Hradci.
V naší kategori se sešlo 7 týmů a nám se podařilo získat 4. místo. 

Závody Jindřichův Hradec


Závody "Česko se hýbe" v Českých Budějovicích

V sobotu 24.1. 2016 jsme se zúčastnily prvních letošních závodů v aerobicu. Tato soutěž s názvem "Česko se hýbe" se konala ve Sportovní hale Jihočeské univerzity v  Českých Budějovicích.
V naší kategorii se sešlo celkem 7 týmů a nám se podařilo s naší sestavou STAR WARS vyhrát úžasné 3. místo a zároveň jsme postoupily do finále této soutěže do Prahy. 

Závody "Česko se hýbe" v Českých Budějovicích